Son güncellenme: 19/07/2023

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

Web sitemize üye olduğunuzda girdiğiniz tüm bilgiler Nihal GÜVEN ALTINKURT/DESNE Organik Arı ve Geleneksel Ürünler Üretim Çiftliği tarafından korunmakta ve 3. Kişi veya firmalarla paylaşılmamaktadır.

Web sitemiz müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilmektedir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden seçimlerini değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Üyelik işlemleri sırasında verdiğiniz bilgiler SSL güvenlik alanı içinde korunmaktadır.

Kredi Kartı Bilgilerinizin Güvenliği

Web sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutulmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Tüm kredi kartı bilgileriniz PayTr güvencesinde korunmaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği tarafımızdan Kredi Kartları Sahtekarlığına karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, web sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin hazırlık ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal, adres ve telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile irtibata geçilmektedir.

E-Mail Güvenliği

Herhangi bir siparişinizle ilgili olarak tarafımıza göndereceğiniz e-maillerde, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-maillerde yer alan bilgilerin güvenliğiniz hiçbir koşulda garanti edemeyiz, üçüncü şahıslar tarafından görülebilir.

0532 663 67 79 numaralı telefonumuzdan veya whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir, bilgi edinebilir, soru ve önerilerinizi iletebilirsiniz.