Aradığınız ürün bulunamadı veya ürün yayından kaldırıldı.

Doğal Polifloral Ham Çiçek Balı - 850 Gr

Doğal Bal

480.00 ₺

  • Stok Durumu: Mevcut (20 adet)

Sepete ekle

Ürettiğimiz çiçek balımız kısıtlı olduğu için sertifikasız olsa da temiz çevrede, şekersiz, antibiyotiksiz üretim yapan, bala ısıl işlem uygulamayan bir üretici arkadaşımızdan Muğla Çiçek Balını temin ederek sizlere sunuyoruz.

Denizlinin Honaz dağında üretim yapan Muğlalı üretici arkadaşımızdan aldığımız çiçek balımız geven ve kekik aroması yoğun dağ balıdır. Tadı ve aroması bizim çiçek balımızdan farklıdır.

Kaliteli yaşamak için kaliteli beslenmeliyiz. Öyle saf üretmeliyiz ki tüketen teşekkür etsin. İyi ki bu balı tatmak nasip olmuş desin.

Sevgiyle...

Kargo günlerimiz salı ve çarşamba. Kargoda elimizden geldiğince toprak anaya dost çözümler bulmaya çalışıyoruz.

900 TL üzeri alışverişlerinizde 140 TL değerindeki kargo ücretini biz ödüyoruz. 

900 TL altında kargo ücreti sabit 70 tl

Kargo malzemesi olarak elimizden geldiğince geri dönüşümde kullanılacak karton koli ve kağıt kullanıyoruz. Kullandığımız kağıtlar kızımın eski okul kitapları ve test kağıtları. Bunun haricinde koli bantı ve gerektiğinde hava çok sıcaksa soğuk zincirde gönderdiğimiz ürünler için strafor kutu kullanıyoruz. Soğuk zincir için 500 gr lık pet şişeler kulanıyoruz. Sizden ricamız bu malzemeleri geri dönüşüme göndermeniz. Böylece karbon ayak izimizi azaltabiliriz.


Yorum Yaz

İlk Yorumu Siz Yazın

Yorumunuz kaydedildi
asdasd

Diğer Ürünler